Aktuality

Děkuji všem páníčkům a psím zákazníkům za jejich přízeň. Všem přeji krásné prožití vánočních svátků, do nového roku jen to nej a po novém roce se na vás všechny budu těšit.

 

 

 

16.06.2018 – Seminář a workshop s italskou kosmetikou Yuup!

Tato kosmetika je vyrobena za použití přírodních složek, extraktů, esenciálních olejů, květin a dalších rostlin a využívá maximálně jejich přirozené vlastnosti, proto mě velmi zajímalo její použití na psí mazlíčky.

Jak s kosmetikou pracovat, nám vysvětlil a předvedl celý italský tým Yuup! v čele s mistrem ve svém oboru Simonem Laponi. Všichni byli moc milí a trpělivě odpovídali na naše dotazy.

Velké poděkování patří Jiřímu Bohatovi a jeho týmu za zorganizování tohoto semináře a Barušce Charamzové za zázemí v jejím salonku a zajištění příjemné atmosféry po celý den.

 

15.6.2018 – Řešíte doma zápach od svých miláčků – a nemusí být jenom čtyřnozí

Všechny přípravky je možné zakoupit a objednat v salonku.

 

11.06.2018 – jsem se zúčastnila semináře a workshopu – Den s Dokonalou láskou.

Hlavní témata semináře:
* Jak zklidnit rozrušeného nebo vystresovaného pejska
* Zdravé zuby a dásně
* Jak pečovat o feny po kastraci, jaké přípravky pomáhají
* Hormonální nerovnováha, falešná březost
* Zelený jíl – napomáhá hojení ran, regeneruje a další

Děkuji panu Michalu Babkovi a paní Kateřině Michálkové za zajímavý seminář Dokonalé lásky plný nových informací o jednotlivých produktech, psí psychologii, konejšivých signálech…..

Všechny produkty Dokonalé lásky je možné objednat a zakoupit v našem salonu.

 

 

19.05.2018 – NOVINKA NEJEN PRO KRÁTKOSRSTÁ PLEMENA

Rozšiřuji nabídku služeb salonku o zábaly z Minerálního bahna z Mrtvého moře.

Zábaly jsou vhodné pro všechna plemena bez ohledu na druh srsti. Bahno z Mrtvého moře obsahuje vysoké procento hořčíku, draslíků, bromu a dalších důležitých minerálů a stopových prvků, které působí uklidňujícím účinkem na celé tělo. Minerály z bahna Mrtvého moře obnovují buněčný metabolismus a regenerují buněčnou strukturu pokožky, omezují línání srsti až na tři měsíce. Zábaly z bahna z Mrtvého moře mají výrazný zklidňující efekt při bolestech kloubů a pohybového aparátu, Bahno se doporučuje při zmírňění bolestí, při revmatismu, artritidě, napomáhá hojení pooperačních stavů, ran a jizev.

 

 

12.05.2018 – jsem se zúčastnila semináře na úpravu Pomeriana, lektorkou byla chovatelka Pomerianů paní Nikol Gärtnerová. Vzhledek k tomu, že přibývá majitelů tohoto plemene, budou se mi získané vědomosti určitě hodit.

 

 

07.05.2018 – CO PRO PEJSKY PROTI KLÍŠŤATŮM? A nejen pro ně

Testovala jsem na svojí Aerin několik přírodních přípravků proti klíšťatům, protože chodíme dost často na louku nebo do lesa.

Osvědčily se mi tyto dvě věci:

Repelentní sprej Yuup – Přírodní sprej s esenciálními oleji CAJEPUT (bílý Tea tree olej) a pelargónií bez insekticidních látek a parabenů.

Repelentní náramek proti hmyzu – 100% přírodní účinná látka lavandin, žádné chemické přísady. Primárně je určen pro lidi, takže je potřeba nějakým způsobem přidělat na obojek. Vyrabí se v modré nebo růžové barvě.

Nezaručím Vám, že Váš pejsek nikdy žádné klíště nepřinese, ale určitě ve velké míře svého pejska proti klíšťatům ochráníte.

Sprej i náramek je možné objednat a zakoupit v salonku.

 

 

16.04.2018 – V salonku upravujeme pejsky jakékoli velikosti. Dnes přišel do salonku pejsek Sharpeie – majitelka si přála pejska vykoupat. Pejska jsem vyčesala, vykoupala, přidala kondicionér s maskou, aby línající srst zůstala v salonku a ne u paničky na koberci a vysušila. Pejsek odcházel s krásně zlatavou a lesklou srstí. Budu se těšit na jeho další návštěvu.

 

 

29.03.2018 – Dnes jsem měla v salonku na úpravu pejska, který je v dočasné péči a čeká na nového, hodného páníčka. Pejsek Alex byl zachráný ze Slovenska, kde žil v lese a přežíval v noře. Panička mu umřela a její děti o pejska nestály. Zřejmě ho i někdo přetáhl lopatou. I přes tyto špatné zkušenosti byl Alex při úpravě hodný a na lidi nezanevřel. I když úprava trvala dlouho, protože byl na celých zadních nožičkách samý dred, byl při česání trpělivý a nemusela jsem ho celého oholit. Po rozčesání jsem Alexe ještě vykoupala a dala balzám, aby se jeho vysušená srst zregenerovala a mohl čekat na nového páníčka vyčesaný a střihově upravený. Alex je zřejmě kříženec zlatého retrívra a briarda, menšího vzrůstu. Kdo má o Alexe zájem, volejte na telefonní číslo: 608 775 706.

Alex před úpravou
Alex po úpravě
Alex po úpravě

 

17.03.2018 – jsem se zúčastnila pro tento měsíc posledního naplánovaného semináře, který byl zaměřený na výstavní úpravu jezevčíka, který vedl Ing. Jan Bušta. Seminář byl spojen s odbornou přednáškou pana Michala Babky, zakladatele a jednatele z Dokonalá Láska pro zvířátka i lidi. Tímto oběma děkuji za cenné informace a příjemně strávenou sobotu. Za skvělou organizaci patří velké poděkování Danušce Dana Neubauer. Přípravky z Dokonalé lásky bude v brzké době možné objednat a zakoupit u nás v salonku.

 

11.03.2018 – jsem se zúčastnila dalšího skvělého semináře, který byl zaměřený na výstavní úpravu Gordon setra a Irského setra. Lektorkou byla dlouholetá chovatelska setrů paní Daniela Vincová Šejvlová. Tímto jí děkuji za cenné informace i praktické ukázky.

03.03.2018 – jsem se zúčastnila semináře na úpravu Kerry blue terriera a Irish soft coated wheaten terriera, který pořádala Kosmetika PSH a Pet Grooming Association of the Czech Republic, z. s.. Pozvání na seminář přijali TOP groomeři ze Španělska Anna Gómez Sangtrait Kennel a Roberto Garcia, kteří nám předvedli své střihačské umění.

17.02.2018 – Abych mohla nabídnout všem psím zákazníkům tu nejlepší péči, zúčastnila jsem se dnes odborného semináře Dermatokosmetologie a základy SPA pod vedením MVDr. Rostislavy Fábíkové. Děkuji za mnoho užitečných informací i praktických ukázek. Paní Janě Kosniovské za výbornou organizaci a všem zúčastněným za příjemně strávený den.