Aktuality

22.1.2021 – INFO PRO ZÁKAZNÍKY

2.1.2021 – Od nového roku jsme rozšířili nabídku kosmetiky od firmy TRUE ICONIC a vaši pejci se mohou těšit na kosmetiku, která neobsahuje soli, parabeny a škodlivé chemikálie, je mírně parfémovaná. Kosmetiku budeme postupeně rozšiřovat o další řady a bude možné si ji v salonku objednat a zakoupit.

 

23.12.2020 PF 2021

28.9.2020 – Dnešní sváteční den jsem strávila na semináři, který byl zaměřený na Výstavní a komerční úpravu plemene Shih-tzu a prezentaci kosmetiky pro psy a kočky True Iconic. Kosmetiku začnu brzy používat na vaše pejsky a bude i možnost zakoupit si ji v salonku. Děkuji za skvěle připravený seminář Monče Monika Hartlová, za cenné rady při úpravě Shih-tzu a prezentaci kosmetiky True Iconic Lucce Lucie Kubová a jejímu týmu.

 

28.8.2020 – Salonkem už prošlo opravdu hodně pejsků, někteří se stříhali nůžkami, někteří strojkem nebo kombinací obojího. Hodně pejsků se trimovalo. Všichni pejsci chodí na kompletní úpravu. Od letošního roku jsem rozšířila služby o dentální hygienu a majitelé pejsků si pochvalují, jak mají pejci krásné zoubky a přestalo jim nelibě vonět z papulek. Čištění zubů kartáčkem Cleany Teeth je preventivní, v žádném případě nenahrazuje veterinární péči!


 

 

 

 

 

 

 

 

8.6.2020 – I tento rok je náš salonek členem Asociace střihačů ČR

 

23.5.2020 -ULTRAZVUKOVÉ ČIŠTĚNÍ ZUBŮ KARTÁČKEM PRO PSY CLEANY TEETH  Od února jsem rozšířila služby salonku o čištění zubů Ultrazvukovým kartáčkem Cleany Teeth a tady je jedna ukázka, jak zoubky po vyčištění vypadají.

 

 

 

18.2.2020 – ROZŠIŘUJEME SLUŽBY SALONKU O ČIŠTĚNÍ ZUBŮ

ULTRAZVUKOVÉ ČIŠTĚNÍ ZUBŮ KARTÁČKEM PRO PSY CLEANY TEETH
Rozšiřujeme své služby o Ultrazvukové čištění zubů kartáčkem pro psy Cleany Teeth. ČIštění zubů je možné provést současně při úpravě srsti a nebo je možné se objednat na čištění zubů samostatně.
Ultrazvukový kartáček pro psy Cleany Teeth – nejrychlejší čištění zubů. Místo působení ultrazvuku několikanásobně překračuje vzdálenost do které sahají štětiny. Ultrazvukové vlny se šíří v elipsách 6,5 až 7 cm.
Výhody při používání ultrazvukového kartáčku – čištění bez anestetik – čištění bez pohybu, zvuku či vibrací – čištění i pro kartáček nedosažitelného místa – zlepšuje cirkulaci krve i mízy – nedochází k opotřebení skloviny, protože je využívána gelová pasta – ultrazvuk zlepšuje hojení a regeneraci -Antibakteriální efekt ultrazvuku eliminuje patogení bakterie v ústní dutině – snižuje tvorbu a eliminuje zápach a kazy
Kartáček Cleany Teeth čistí jemně a důkladně pomocí biliónů nano bublin. Při čištění zubů ultrazvukovým kartáčkem je nutný gel určený pro toto čištění.Tento gel se od normální pasty odlišuje tím, že neobsahuje žádné abrazivní částice.
!!! Kartáček Cleany Teeth rozhodně nenahrazuje veterinární ošetření !!!
Fotografie na letáčku jsou zapůjčeny od výrobce kartáčku.

22.12.2019 – PF 2020

1.9.2019 – I tento rok je náš salonek členem Asociace střihačů ČR

11.6.2019 – Seminář na úpravu Anglického kokršpaněla

I když sobotní krásné počasí lákalo k vodě nebo na výlet, já jsem strávila tento den na Semináři na úpravu Anglického kokršpaněla. Svoji perfektní úpravu a znalosti o anglických kokršpanělech nám předvedla Bára Znoj Novotná, za to ji patří velké díky…. Stejně tak velké poděkování patří Monice Hartlové, za opět perfektně zorganizovaný seminář i všem ostatním za milou společnost. Budu se těšit zase příště

 

23.2.2019 – Seminář na úpravu Jack Russell Terriera

Do salonku mi chodí několik JRT, které upravuji buď na výstavu a nebo „pouze“ na doma, proto jsem se velmi ráda zúčastnila tohoto semináře, abych se dozvěděla další informace a jejich úprava byla pravdu dokonalá

Děkuji lektorce Petře Sekyrové za praktické ukázky a mnoho užitečných tipů a informací a Monice Hartlové za další fajn seminář.

 

Děkuji všem páníčkům a psím zákazníkům za jejich přízeň. Všem přeji krásné prožití vánočních svátků, do nového roku jen to nej a po novém roce se na vás všechny budu těšit.

 

 

 

16.06.2018 – Seminář a workshop s italskou kosmetikou Yuup!

Tato kosmetika je vyrobena za použití přírodních složek, extraktů, esenciálních olejů, květin a dalších rostlin a využívá maximálně jejich přirozené vlastnosti, proto mě velmi zajímalo její použití na psí mazlíčky.

Jak s kosmetikou pracovat, nám vysvětlil a předvedl celý italský tým Yuup! v čele s mistrem ve svém oboru Simonem Laponi. Všichni byli moc milí a trpělivě odpovídali na naše dotazy.

Velké poděkování patří Jiřímu Bohatovi a jeho týmu za zorganizování tohoto semináře a Barušce Charamzové za zázemí v jejím salonku a zajištění příjemné atmosféry po celý den.

 

15.6.2018 – Řešíte doma zápach od svých miláčků – a nemusí být jenom čtyřnozí

Všechny přípravky je možné zakoupit a objednat v salonku.

 

11.06.2018 – jsem se zúčastnila semináře a workshopu – Den s Dokonalou láskou.

Hlavní témata semináře:
* Jak zklidnit rozrušeného nebo vystresovaného pejska
* Zdravé zuby a dásně
* Jak pečovat o feny po kastraci, jaké přípravky pomáhají
* Hormonální nerovnováha, falešná březost
* Zelený jíl – napomáhá hojení ran, regeneruje a další

Děkuji panu Michalu Babkovi a paní Kateřině Michálkové za zajímavý seminář Dokonalé lásky plný nových informací o jednotlivých produktech, psí psychologii, konejšivých signálech…..

Všechny produkty Dokonalé lásky je možné objednat a zakoupit v našem salonu.

 

 

19.05.2018 – NOVINKA NEJEN PRO KRÁTKOSRSTÁ PLEMENA

Rozšiřuji nabídku služeb salonku o zábaly z Minerálního bahna z Mrtvého moře.

Zábaly jsou vhodné pro všechna plemena bez ohledu na druh srsti. Bahno z Mrtvého moře obsahuje vysoké procento hořčíku, draslíků, bromu a dalších důležitých minerálů a stopových prvků, které působí uklidňujícím účinkem na celé tělo. Minerály z bahna Mrtvého moře obnovují buněčný metabolismus a regenerují buněčnou strukturu pokožky, omezují línání srsti až na tři měsíce. Zábaly z bahna z Mrtvého moře mají výrazný zklidňující efekt při bolestech kloubů a pohybového aparátu, Bahno se doporučuje při zmírňění bolestí, při revmatismu, artritidě, napomáhá hojení pooperačních stavů, ran a jizev.

 

 

12.05.2018 – jsem se zúčastnila semináře na úpravu Pomeriana, lektorkou byla chovatelka Pomerianů paní Nikol Gärtnerová. Vzhledek k tomu, že přibývá majitelů tohoto plemene, budou se mi získané vědomosti určitě hodit.

 

 

07.05.2018 – CO PRO PEJSKY PROTI KLÍŠŤATŮM? A nejen pro ně

Testovala jsem na svojí Aerin několik přírodních přípravků proti klíšťatům, protože chodíme dost často na louku nebo do lesa.

Osvědčily se mi tyto dvě věci:

Repelentní sprej Yuup – Přírodní sprej s esenciálními oleji CAJEPUT (bílý Tea tree olej) a pelargónií bez insekticidních látek a parabenů.

Repelentní náramek proti hmyzu – 100% přírodní účinná látka lavandin, žádné chemické přísady. Primárně je určen pro lidi, takže je potřeba nějakým způsobem přidělat na obojek. Vyrabí se v modré nebo růžové barvě.

Nezaručím Vám, že Váš pejsek nikdy žádné klíště nepřinese, ale určitě ve velké míře svého pejska proti klíšťatům ochráníte.

Sprej i náramek je možné objednat a zakoupit v salonku.

 

 

16.04.2018 – V salonku upravujeme pejsky jakékoli velikosti. Dnes přišel do salonku pejsek Sharpeie – majitelka si přála pejska vykoupat. Pejska jsem vyčesala, vykoupala, přidala kondicionér s maskou, aby línající srst zůstala v salonku a ne u paničky na koberci a vysušila. Pejsek odcházel s krásně zlatavou a lesklou srstí. Budu se těšit na jeho další návštěvu.

 

 

29.03.2018 – Dnes jsem měla v salonku na úpravu pejska, který je v dočasné péči a čeká na nového, hodného páníčka. Pejsek Alex byl zachráný ze Slovenska, kde žil v lese a přežíval v noře. Panička mu umřela a její děti o pejska nestály. Zřejmě ho i někdo přetáhl lopatou. I přes tyto špatné zkušenosti byl Alex při úpravě hodný a na lidi nezanevřel. I když úprava trvala dlouho, protože byl na celých zadních nožičkách samý dred, byl při česání trpělivý a nemusela jsem ho celého oholit. Po rozčesání jsem Alexe ještě vykoupala a dala balzám, aby se jeho vysušená srst zregenerovala a mohl čekat na nového páníčka vyčesaný a střihově upravený. Alex je zřejmě kříženec zlatého retrívra a briarda, menšího vzrůstu. Kdo má o Alexe zájem, volejte na telefonní číslo: 608 775 706.

Alex před úpravou
Alex po úpravě
Alex po úpravě

 

17.03.2018 – jsem se zúčastnila pro tento měsíc posledního naplánovaného semináře, který byl zaměřený na výstavní úpravu jezevčíka, který vedl Ing. Jan Bušta. Seminář byl spojen s odbornou přednáškou pana Michala Babky, zakladatele a jednatele z Dokonalá Láska pro zvířátka i lidi. Tímto oběma děkuji za cenné informace a příjemně strávenou sobotu. Za skvělou organizaci patří velké poděkování Danušce Dana Neubauer. Přípravky z Dokonalé lásky bude v brzké době možné objednat a zakoupit u nás v salonku.

 

11.03.2018 – jsem se zúčastnila dalšího skvělého semináře, který byl zaměřený na výstavní úpravu Gordon setra a Irského setra. Lektorkou byla dlouholetá chovatelska setrů paní Daniela Vincová Šejvlová. Tímto jí děkuji za cenné informace i praktické ukázky.

03.03.2018 – jsem se zúčastnila semináře na úpravu Kerry blue terriera a Irish soft coated wheaten terriera, který pořádala Kosmetika PSH a Pet Grooming Association of the Czech Republic, z. s.. Pozvání na seminář přijali TOP groomeři ze Španělska Anna Gómez Sangtrait Kennel a Roberto Garcia, kteří nám předvedli své střihačské umění.

17.02.2018 – Abych mohla nabídnout všem psím zákazníkům tu nejlepší péči, zúčastnila jsem se dnes odborného semináře Dermatokosmetologie a základy SPA pod vedením MVDr. Rostislavy Fábíkové. Děkuji za mnoho užitečných informací i praktických ukázek. Paní Janě Kosniovské za výbornou organizaci a všem zúčastněným za příjemně strávený den.